ברוכים הבאים לדף של מופיד אעמר

אני אל"ם (מיל') מופיד עאמר נכה צה"ל 51% לצמיתות, כתוצאה ממספר פציעות מהיתקלויות עם מחבלים ובמהלך פשיטות לעומק בגבול הצפון, מתכבד להציע את מועמדותי ולבקש את תמיכתכם לתפקיד יושב ראש מחוז הצפון של ארגון הנכים בבחירות הקרובות.

לאורך כל חיי אני מאמין שבמדינתנו ישראל הכל אפשרי. צריך רק יוזמה, נחישות, רצון, עקשנות, שותפות אמתית, דבקות במטרה וחתירה ליעד.

צברתי עשרות שנים מוצלחות בשירות הצבאי, במגזר הציבורי וגם בעבודה למען הקהילה במסגרת עמותות. בכול המקומות השארתי את חותמי. הגעתי לתוצאות, שברתי מוסכמות ויצרתי תקדימים.

צל”ש רמטכ”ל

1971 מפקד מחלקה בסיירת 244 (שירות בגבול לבנון)

1972 סמ"פ בחטיבת גולני

מ-1973 הדרכה יח' 300, בפרוץ מלחמת יום כיפור היה בהכנות למסדר סיום טירונים, והשתתף יחד עם כל הפלוגה במלחמה ברמת הגולן מהיום הראשון עד הפסקת האש.

1975 עד 1977 מפקד סיירת 244 בגזרת גבול לבנון

1978 מג"ד מילואים בחטיבה 300 וחונך גדודי בציילים

1979 עד 1980 מג"ד גדוד 299

1981 קורס פו"מ ארוך

1982 עד 1986 פיקוד דרום, מפקד גזרה באלעריש, המשך ברפיח, ולאחר מכן רמ"ט אוגדה בקציעות

1987 עד 1989 מח"ט גזרה מערבית בדרום לבנון (יק"ל)

1989 עד 1992 סגן מפקד יק"ל דרום לבנון

1996 עד 2003 ראש מועצה מקומית חורפיש

מ 2003 ועד היום יו"ר הסניף הדרוזי של האגודה למען החייל בישראל

בנוסף מ 2008 ועד היום יו"ר עמותת סא"ל סאלח פלאח ז"ל, עמותה המטפלת בחיילים הדרוזים המשוחררים ותומכת חזק בחינוך, תרבות ורווחה בכל העדה.

טלפון: 04-9571151 | דוא”ל: zaher15@walla.com | כתובת: נהריה, לוחמי הגטאות 55

פניה אישית לחבריי, נכי צה"ל

חברי הנכים אני פונה אליכם בימים אלה להיות שותפים לשנוי דרך במועצת המחוז

בחודש מאי כולנו נצא לדרך חדשה, שבה לא רק נקטר, אלה נשנה! ואם את/ה לא מרוצים מההתנהלות כיום וחושבים שאפשר אחרת, אם אתם חושבים שנכי צה"ל זכאים ליותר — אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה גדולה שמאמינה, שצריך ואפשר אחרת. יחד נגיע למחר חדש!

הקמת לישכה להכוונה ותעסוקה בשיתוף משרד התעסוקה התמ"ת ומשרד הביטחון

הקמת ועדת פרט, אשר תפקידה לטפל בפרט במסגרת הארגון במכלול הבעיות. הן בסיוע למימוש זכויתיו במשרד הביטחון והן בבעיות האישיות וייעוץ וסיוע בכל מישורי החיים. ועדה זו תפעל בכל ימות השבוע ותהיה זמינה לכל נכה, כולל אירגון מפגשי הסברה ברחבי המחוז.

הארגון בתפיסתינו רואה אתגר בצערי הארגון כגרעין, שמחייב התייחסות מיוחדת, כי אם אנחנו נשכיל לקלוט ולטפל ונכוון וניצור קבוצות תמיכה בצורה נכונה ונחסוך מהנכה הצעיר המון צער ומהפכי נפש, שמלווים אותו מיום פציעתו עד לשיקומו, לא רק הפיזי. חשוב לו ולמשפחתו שיקומו הנפשי ושילובו בחברה

לא עוד יציאת מישלחות במיחשכים וקביעת קריטריונים שמהווים חסם ללא מעט חברים. בעיננו כולם יכולים וצריכים להיות חלק מייצוג נכי צה"ל בחו"ל ובארועי התרמה והוקרה. אנחנו נפתח את הדרך שבה ייקבעו כללים ברורים ושקיפות לכל חבר להציג מועמדות.

שקיפות זו לא תהיה סיסמה אלה הלכה

תרבות ופנאי הן המופעל והמאורגן ע"י האירגון והן ע"י משרד הביטחון. אנחנו נעמוד על כך שכל ספקי השירות, כגון משרדי נסיעות מלונות ועוד יידעו שהם משרתים את הנכים ורמות הגמישות חייבות להיות מותאמות לצרכי הנכה, ולא לנוחיות ספקי השירות.

אנו רואים במתקני האירגון כמו בית הלוחם בית קיי ועוד... השימוש והזמינות תמיד תהיה בראש ובראשונה לנכה ומשפחתו. עידוד הקמת מתקנים ברחבי המחוז והוצאת פעילות מבית הלוחם למוקדים ברחבי הצפון עידוד הספורט העממי בקרב נכי צה"ל

אנו רואים חשיבות רבה בגיבוש קהילת הנכים ובני משפחותיהם ע"י קיום של מערכת של מפגשים. שימוש חופשי במתקני הארגון ברחבי הארץ, קיטנות לילדי ונכדי החברים, מילגות, צעדות משפחתיות ועוד... הקמת מועדון הטבות לחברים ובני משפחותיהם בכל תחומי החיים.

אנחנו רואים חשיבות רבה בישום ומימוש זכותיהם של החברים. אנחנו נפעל להקמת אתר אינטרנט, אשר בו כל חבר יוכל לגשת ולהקיש את פרטיו ולקבל דו"ח של זכויתיו בכל נושא. ואנו נעמוד לרשות החבר לסייע במידת הצורך.

אנחנו רואים בחברנו הנכים המרותקים והמאושפזים בבתי החולים ובמוסדות סעודים. אנחנו מתחייבים שתהיה מערכת מוסדרת שתבקר ותטפל בבעיות היחודיות של הנכים המרותקים בכל מקום שהם יהיו ונדאג לבקר, לכבד ולהיות שם בשבילם להקל על סבלם.

אילו מיקצת הנקודות, אשר באות להביא בפני החברים את הרוח החדשה והקווים המנחים את שליחותנו

אנו נפעל ביחד ליצירת מחר חדש שעיקרו שיפור פישות תהלכים כדי שנביא לידי בטוי את כוחנו כקבוצה איכותית גדולה וציונית

אנו לא נטל תקצבי — אנו נושאים את המדינה והחברה על גופנו הפגוע ואנו גאים בכך. כל שנבקש — שהאירגון ושליחיו יהיו משפחה, בית, פה, יד, רגל ועין לחברים נכי צה"ל. יחד מחר חדש.

טלפון: 04-9571151 | דוא”ל: zaher15@walla.com | כתובת: נהריה, לוחמי הגטאות 55